.

.

Бесплатно склопување женска џемпер за вратот со џебови со лепенка

Бесплатно склопување женска џемпер за вратот со џебови со лепенка

DEN 0.67
Износ

Имаме здроби на џемпери за вратот на слободното склопување. Долго е и посно со должина на туника, изработена од супер-зглобниот француски Тери и го има тој без напор став што го прави лесно преодно парче за да се додаде во вашата колекција. Совршено спарено со хеланки, оваа маичка има длабоки странични парчиња што ви овозможуваат слободно да се движите - што не треба да сакате? Ексклузивно на материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Вратот на инка со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Должина на туника со странични парчиња. Женска џемперска џемпер од вратот од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите