.

.

Чикаго бело, па девојчињата кратки ракави графички мета

Чикаго бело, па девојчињата кратки ракави графички мета

DEN 0.67
Износ

Оваа графичка графичка рака на девојчињата во Чикаго Вајт Сокс носи допир на спортска забава на изгледот на вашето дете со својот смел дизајн. Направена е од 100 проценти ткаенина од памук Jerseyерси, давајќи мекост што е направена да трае долго време. Графичката маичка на девојчињата е дизајнирана со опуштено вклопување. Краток ракав за кратки ракави на девојчињата во Чикаго Вајт Сокс : 100% памук. Изработка на бебиња Jerseyерси. Опуштено. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Машинско миење ладно. Големини на памучна графичка мета : 6/6x, 7/8, 10/12, 14/16.

R

Им се допаѓа и на купувачите