.

.

Parvez Taj The Bush Печатење на платно

Parvez Taj The Bush Печатење на платно

DEN 768.00
Износ

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од предната страна. ПАРВЕЗ ТАЈ „Буш“ се печати на платно : ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во не-воена рамка MDF. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

R

Им се допаѓа и на купувачите