.

.

Nuloom Michelle Diamond Trellis Shag Runner reck, 2 '6 10', надвор од бело

Nuloom Michelle Diamond Trellis Shag Runner reck, 2 '6 10', надвор од бело

DEN 1.67
Износ

Современиот, незгоден стил во комбинација со традиционалните марокански акценти се она што го прави секој килим во колекцијата Василики. Овие килими можат да се пофалат со пријатна кутија за шлаг совршен за вашата спална соба или дневна соба со низок сообраќај. Nuloom Michelle Diamond Trellis Tassel Area Rugmachine Mademade in Turkeymaterial : 100% полипропилин -враќање : лизгање на Jute Setting : Indoorcrecmented Собави : Спална соба, дневна соба, ходникот за вклучување на ресни.

R

Им се допаѓа и на купувачите