.

.

Манор Парк на отворено модерен стол за внатрешен двор - сина боја

Манор Парк на отворено модерен стол за внатрешен двор - сина боја

DEN 1919.84
Износ

Прилагодете го вашето искуство за живеење на отворено со модуларен сет на внатрешен двор. Вклучете го ова аголно седиште за да бидете сигурни дека ги погодивте сите вистински агли. Заедно со челична рамка обложена со прав, ова столче за внатрешен двор вклучува четири-инчен густо седиште кое има отстранлив капак направен од олефин ткаенина, која е отпорна на вода и УВ, што го прави идеален материјал за употреба од базенот или во задниот двор. Перницата е прикачена на рамката со сврзувачки елементи за кука и јамка. Пулфните перници за грб Оставете го грбот удобен. Манор Парк на отворено модерен стол за внатрешен двор-дебела перница од 4 "со отстранлив капакот. Објекти на перница за ткаенини. Објекти за перничиња. Инструкции за постепено ниво. Прашок обложена челична рамка, перница од ткаенина од олефин, пена, ткаена полиестерска предиво.

R

Им се допаѓа и на купувачите