.

.

Одлична вредност ултра силни хартиени крпи, сплит чаршафи, двојни ролни

Одлична вредност ултра силни хартиени крпи, сплит чаршафи, двојни ролни

DEN 3.33
Износ

Одлична вредност Ултра силни хартиени крпи имаат премиум чаршафи со 2-пар, кои се супер силни и апсорбираат, што ги прави идеална хартиена крпа за вашиот дом. Нашата најискресна крпа сепак има вистинска комбинација на мека текстура со трајна сила што ја баравте. Овој пакет содржи 12 двојни ролни што ви дава двојно повеќе чаршафи од редовните ролни, за да можете да се справите со двојно повеќе хаос. Сплитските листови ви даваат можност да ја изберете количината што ви е потребна при чистење на излевање, нечистотија, валка, отпад од храна и многу повеќе. Ролните се погодно со големина за лесно да се вклопат во која било кујна, бања, работен простор, итн. Секоја ролна вклучува 120 листови со прекрасна врежана шема што не само што изгледа одлично, туку помага да се додаде и нивната моќ за чистење. Искусете ја разликата со ултра силни хартиени крпи со голема вредност. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Секоја пакет вклучува 12 двокреветни ролни со 120 чаршафи со 2-тила по ролна. 12 двојни ролни = 24 редовни ролни (кога се споредуваат со ролни со редовна големина со 60 листови). Одликувајќи се со мека текстура и супериорна апсорпција. Брзо меки чаршафи за апсорбирање на излевање и мешавини. Секој лист (27,9 см x 14,9 см). Направени од одржливо извори на дрвја. Поддржано од гаранцијата за голема вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите