.

.

Мики глувчето дете момче микрофлеено ќебе за спиење пижами

Мики глувчето дете момче микрофлеено ќебе за спиење пижами

DEN 1.00
Износ

Вашето момче за дете ќе сака да спие и да легнува наоколу во овој супер мек и удобен 1 парче спиење во кој има неговите омилени ликови. Долг ракав шарен низ сите отпечатоци. Целосен преден патент за лесно вклучување и исклучување. Момци на мали деца,. Ќебе за спиење,. 1 парче,. Преден патент. 1-pc спиење. 100% памук. Целосен преден патент. Лиценцирани карактери. Шарени отпечатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите