.

.

Hydraulic Hydraulic Hydraulic сопирачки за сопирачки на Raybestos BH се вклопува: 1994- Nissan Maxima, 1996- Infiniti I30

Hydraulic Hydraulic Hydraulic сопирачки за сопирачки на Raybestos BH се вклопува: 1994- Nissan Maxima, 1996- Infiniti I30

DEN 1127.84
Износ

Цревото на сопирачката Raybestos е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачката од мастер цилиндерот во робовиот цилиндер за сопирање. Ова црево ги исполнува федералните стандарди за да се обезбеди перформанси и безбедност, истовремено обезбедувајќи подолг живот на цревата. Користете врвни фитинзи за да се обезбеди добар хидрауличен заптивка. Хидрауличко црево на сопирачките се вклопуваат Изберете : 1994-1999 Nissan Maxima 1996-2001 Infiniti I30 1996-1997 Infiniti J30 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите