.

.

Лавина Возрасни Мажи Чизми-Тен Браун, 12

Лавина Возрасни Мажи Чизми-Тен Браун, 12

DEN 1.67
Износ

Лавина Возрасни Мажи Чизми, за патека подготвени перформанси и стил. Нашиот избор на машки чизми за пешачење, водоотпорни чизми за пешачење, секојдневни чизми и секојдневни чевли, се дизајнирани да се вклопат во вашите ансамбли подготвени на отворено. . Неговиот висококвалитетен ѓон е издржлив и трае со месеци, дури и години. . Дизајниран и за секојдневна работа и за активности на отворено, неговиот дизајн на затворање го олеснува ставањето или полетувањето. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на корисникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите