.

.

Трговска марка ликовна уметност Ние сме семејство платно уметност од Јеил Гурни

Трговска марка ликовна уметност Ние сме семејство платно уметност од Јеил Гурни

DEN 1530.08
Износ

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Ние сме семејни“ платно уметност од Јеил Гурни : Уметник : Јеил Гурни. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите