.

.

Маица за миленичиња Со Божиќни Елементи-Перење, Печатење, Удобно, Издржливо, Меко, Облекување, Полиестер, Божиќен Џемпер за Кучиња, За Зима

Маица за миленичиња Со Божиќни Елементи-Перење, Печатење, Удобно, Издржливо, Меко, Облекување, Полиестер, Божиќен Џемпер за

DEN 415.84
Износ

Опис : костим за миленичиња изработен од висококвалитетен материјал кој е мек на допир; и тој е растеглив за вашето домашно милениче да може удобно да го носи без да биде затегнато.Живописна боја и мека текстура дизајните со чувство на допир лесно ќе го привлечат вниманието на миленичето додека имаат fun.It изработен е од полиестерски материјал.Нашиот производ има повеќе големини, тие се XS, 2 XL, XL, L, M, S. погоден е за носење на вашето куче во зима.Име на предметот : Пет Вестматеријал : Полиестер Карактеристики : Мека Текстура, Универзална, Удобна За Носењедетали : Големина : ХС, Биста : 28см/11", Должина На Грбот : 18см/7,1", Предложена Тежина : 0,5-1,5 кг (Прибл.) tt Size : S, Биста : 34cm/13.4", Должина На Грбот : 23cm/9.1", Предложена Тежина : 1.5-2.5 кг (Прибл.) tt Size : M, Биста : 38cm/15", Должина На Грбот : 28cm/11", Предложена Тежина : 2,5-4kg (Прибл.) tt Size : L, Биста : 43cm/16.9", Должина На Грбот : 33cm/13", Предложена Тежина : 4-5, 5 кг (Прибл.) tt Size : XL, Биста : 48cm/18.9", Должина На Грбот : 38cm/15", Предложена Тежина : 5,5-7,5 кг (Прибл.) tt Size : 2 XL, Биста : 53cm/20.9", Должина На Грбот : 43cm/16.9", Предложена Тежина : 7.5-10kg (Прибл.тноти : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Елек За Миленичиња костим за миленичиња изработен од висококвалитетен материјал кој е мек на допир; и е растеглив за вашето домашно милениче да може удобно да го носи без да биде затегнато. Живописна боја и мека текстура дизајните со чувство на допир лесно ќе го привлечат вниманието на миленичето додека се забавувате. Изграден е од полиестерски материјал. Нашиот производ има повеќе големини, тие се XS, 2 XL, XL, L, M, S. Погоден е за носење на вашето куче во зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите