.

.

Живописен живот јака со кучиња, голема, сина

Живописен живот јака со кучиња, голема, сина

DEN 113.92
Износ

Ibrивопитниот живот јака со кучиња е задолжително за вашиот крзнен пријател! Оваа јака за големи кучиња е целосно прилагодлива за големини на вратот од 16 до 26 инчи, како златни привлекувачи, лабрадори и боксери. Металниот Д-прстен овозможува лесен и безбеден приврзаност за поводник, а дизајнот на постепено помага да го задржи вашето домашно милениче удобно. Чувајте го вашето кученце подготвено за следната прошетка со живописен живот на кучиња. Целосно прилагодлива јака за кучиња за големини на вратот од 16 до 26 внатре. Метал Д-прстен поводник прицврстување. 1 внатре ширина. Совршено за кучиња со голема големина со тежина од 50 до 90 фунти. Издржлив најлон со поставена постава за неопренови.

R

Им се допаѓа и на купувачите