.

.

Чевли за работа со челични пети на Брахма за мажи

Чевли за работа со челични пети на Брахма за мажи

DEN 2.33
Износ

Чевли отпорни на лизгање? Вие сте ангажирани. Затегнете и станете на работа во удобност и заштита. Овие работни чевли од Брама имаат патика со детали за челични пети. Достапно е во широк избор на големини, така што можете да го најдете вистинското вклопување. Овој работен чевли отпорен на лизгање и нафта е црн и лесно се парови со различни видови облека. Пуканата нога против зативната нога овозможува дополнителна удобност во текот на целиот ден, со секој чекор. Чевлите за работа со челични пети за мажи во Брахма се одличен избор со нејзината квалитетна конструкција и трендовски дизајн. Материјал : Кожа и вештачка горна и вештачка надворешна страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на чипка. Карактеристики на удобност : тркалезна челична пети; Enduropro Anti-Fatigue Footed; Лизга и отпорна на масло од надворешната страна. Челични чевли за пети за мажи од Брама.

R

Им се допаѓа и на купувачите