.

.

Божиќни Ирваси И Бонбони Трска Повеќесезонска Женска Ноќница За Спиење, Пижами За Вратот На Екипажот За Жени Поставени Долги Панталони, Ноќна Облека За Жени Плус Г?

Божиќни Ирваси И Бонбони Трска Повеќесезонска Женска Ноќница За Спиење, Пижами За Вратот На Екипажот За Жени Поставени Долги

DEN 2.33
Износ

Карактеристики : . - Оваа Облека За Спиење За Жени Пижами изработена од полиестерски материјал, мека и пријателска за кожата, лесна, фитил за пот и нелеплива. - Квалитетен Стил : дводелниот комплет вклучува удобен кружен врат со долги ракави и пар долги панталони, кои се удобни и топли за носење, со одличен квалитет и уникатни и разновидни стилови. - Женски Комплети За Пижами за Ноќна Облека погодни и за домашна и за секојдневна домашна облека, погодни за пролет ,umn и зимска облека. - Рачно перење и перење во машина, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на растворот за перење Не треба да надминува 45 о С. - Женскиот Комплет За Пижами Долг Ракав е изработен од мека ткаенина и класичен стил, што го прави совршен подарок за себе, сопругата, мајката, ќерката или пријателите. Пакет : . - Лабави Пижами За Жени Поставени Долги Ракави;. - Големина XS : 25.5"*18.5"*38.9"* 18.5"*13.7"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина И : 25.5"*18.5"*38.9"* 19.6"*14.4"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина М : 26.3"*19.2"*40.1"* 20.8"*14.9"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина Л : 26.7"*20"*40.9"* 22"*15.7"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина XL : 27.5"*20.8"*41.7"* 23.2"*16.1"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина 2 XL : 27.9"*21.6"*42.5"* 24.4"*17.3"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина 3 XL : 28.7"*22.4"*42.9"* 25.5"*17.7"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина 4ХЛ : 31.1"*23.2"*43.7"* 26.7"*18.8"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина 5 XL : 31.3"*24"*44.8"* 27.9"*19.2"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . - Големина 6ХЛ : 31.4"*25.5"*45.2"* 27.9"*20.4"(УЛ*Б*ДЛ*В*С); . Забелешки : . - Ефектот на прикажување на оваа слика е само за повикување, а конечниот ефект се заснова на вистинскиот производ. Податоците за оваа големина се мерат под рамни услови. Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1-2см се сметаат за нормални. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите за консултации. ●Облека за Спиење За Жени Комплет За Пижами € Удобност Мека Ноќна Облека За Жени Пижама : Изработена од лесна ткаенина што дише и погодна за кожата. Топло и цврсто, лесно и еластично, пријателско за кожата, погодно за летни есенски и зимски сезони. ●Секојдневна Ноќна Облека За Женски Пижами ● Има 10 големини Ноќна Облека Со Тркалезен Врат За Женска Облека ЗА Спиење - XS/S/M/L/XL/3 XL/4 XL/5 XL/6 XL. ве Молиме изберете соодветна големина На Комплетот Панталони За Жени Врз основа на дадената табела со големини пред да ја купите. ●Комплети За Пижами За Ноќна Облека За жени За Домашен Живот : Пролет, лето, aut и зима секојдневната облека во затворен простор е погодна за пижами во спалната соба/секојдневна облека/бања, лабава и удобна, погодна за активности во затворен простор и одмор. ●Пижами За Жени Поставени Долги Ракави●Овој Модерен Комплет За Женска Облека за Спиење вклучува кошула со кружен врат со долги ракави и пар удобни панталони. Два странични џебови со голем капацитет дизајн, модерен и класичен, Женските Комплети За Пјс може да се носат и како секојдневна облека, домашна облека, пижами, излети, јога, одмор или облека на плажа. ●Совршен Избор На Подароци} Женски Сет За Пижами : најдобар избор за подароци за девојки, мајки, сопруги, женски пријатели итн. Погоден за подароци како Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите