.

.

Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина-Конго

Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина-Конго

DEN 3.00
Износ

Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина 24 - Конгојут Унисекс Дуксер со Качулка. 8 мл./yd2 (САД) 13.5 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Прешрунк руно плете. Изгледа одлично миење после миење. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двокреветна хауба, без влечење. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина 24 - Конгојут Унисекс Дуксер со Качулка. 8 мл./yd2 (САД) 13.5 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Прешрунк руно плете. Изгледа одлично миење после миење. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двокреветна хауба, без влечење. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. Торбичка џеб. 1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Сива бисерна солза далеку етикета. Cpsia Следење Етикета Во Согласност. Дуксер преку целата година нуди визуелна вредност и го прави овој стил совршен покачен основен дуксер за секоја младина во секоја сезона. Овој младински џемпер со качулка е за момчиња и за големи момчиња. Ние носиме големини до 24. Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основен. Тоа може да биде одличен подарок за вашите момчиња,мора да го имаат руно, и конго печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

R

Им се допаѓа и на купувачите