.

.

Пале Делфт Блу-Саливанс 6-Влакно Вез памук 8.7 ид

Пале Делфт Блу-Саливанс 6-Влакно Вез памук 8.7 ид

DEN 143.84
Износ

САЛИВАНС-Конец За Везење На Саливан. Овој конец е подобрен и усовршен до врвен квалитет. Уметниците со игли ќе бидат задоволни од мазната текстура и разновидноста на боите, особено кога ќе се споредат со другите брендови. Конецот на брендот саливан е направен со 100% Египетски Памук, претходно измиен и обоен со најдобри бои во боја. Со повеќе од 450 бои, постои натпревар за секој проект. Споредете го овој висококвалитетен конец и уверете се сами! Овој пакет содржи дванаесет 8,7 ид/8м деливи ленти со шест влакна со индивидуална боја. Увезени. Проценетото време на ракување со овој производ е 2-4 работни дена. Сосема Ново. 739301452101. Саливанс. 45СФ-45210.

R

Им се допаѓа и на купувачите