.

.

Сите Повод Бруто Жито Топла Розова Полиестерска Лента, 18003

Сите Повод Бруто Жито Топла Розова Полиестерска Лента, 18003

DEN 408.48
Износ

Џем Хартија И Плик Бруто-Зрнеста Лента се совршен избор за да додадете малку нешто дополнително на вашиот следен подарок или занает. Боите се толку живописни и доволно долга работа со неколку пати. Лента од мека ткаенина може да се користи за завиткување, украсување, врски за коса, додатоци и многу повеќе. Најдобриот дел за оваа весела забавна лента е совршен додаток на бележник, забави за забави, роденденски капи, има бескрајни намени за оваа лента. Џем Хартија И Плик Боја : Жешка Розова. Големина : 3ин х 50ид. Количина : 1/Пакување. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и многу повеќе со оваа забавна лента. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува до понатамошна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите