.

.

Машка и голема машка екипа на екипажот со кратки ракави, 5-пакувања, големини XS-5XL

Машка и голема машка екипа на екипажот со кратки ракави, 5-пакувања, големини XS-5XL

DEN 2.00
Износ

Изградете ги слоевите со леснотија почнувајќи од овие екиписки кратки ракави од Georgeорџ. Достапно во удобна, заштеда на пари со пет пакувања, овие машки маички се направени во удобна, дише ткаенина. Класичната силуета со кратки ракави го прави лесен избор на свое или слоевито под омилено копче нагоре. Дизајнот за влага за влага е совршен за да ви помогне да ве одржи ладно и суво. Само на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 тимови. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Влашката за влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Машки екипаж за кратки ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите