.

.

Време и време женски каиш на глуждот Еспадрил станови

Време и време женски каиш на глуждот Еспадрил станови

DEN 271.84
Износ

Добредојдовте топло време со зачекорување во времето и Еспадрил на Тру-совршен стан за која било облека, во која има перниче со подножје и разноврсен затворен пети горниот дел за удобност и стил. Прилагодлива лента за глуждот. Затворено пети. Перниче со нозе. Рачно изработено горно и единствено. Увезени. Затворени пети Еспадрили за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите