.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 415.84
Износ

Не можете да го живеете вашиот живот без да го набавите дизајнот Кумико од страна на Brinley Co. Овој трендовски дизајн на патики на Еспадрил ги прикажува модата и удобноста! Проширениот и задниот дел од перницата на потпетиците го прави овој стил толку удобен за вашето секојдневно носење. Деталите за ласерско намалување додаваат уникатен допир и деталното шиење на надворешните здолништа на чевлите создаваат прекрасен изглед. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите