.

.

Женски Циркус од Сем Еделман Лени-Лизгачки Еспадрили

Женски Циркус од Сем Еделман Лени-Лизгачки Еспадрили

DEN 3.00
Износ

Нашата Еспадрила За Лизгање Лени е целодневен вид чевли. Во виножито од бои и новини, овој стан додава стил на вашиот изглед. Завршено со обложен ѓон за влечење и издржливост. Овој стан е удобен за целодневно носење. Виножитото на боите и новитетните изреки додаваат дополнителен стил на вашата облека. Обложениот ѓон додава влечење и издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите