.

.

Се прашувам нација Малиот и големите девојки емајл ланец борбен багажник, големини 13-6

Се прашувам нација Малиот и големите девојки емајл ланец борбен багажник, големини 13-6

DEN 351.52
Износ

Овие модни чизми се совршен додаток на плакарот на секоја девојка. Таа ќе ги сака деталите на ланецот со внатрешниот патент за лесен и исклучен пристап. Овие чевли се класичен стил со пресврт со поставен чорап за удобност и бујна надворешна плоча за издржливост. Внатре во патент за лесно вклучување и исклучување. Детали за токи и ланец за каузален стил. Подложен чорап за крајна удобност. Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите