.

.

Women'sенска засекогаш млада кожа ФАУ со ресни Еспадрил

Women'sенска засекогаш млада кожа ФАУ со ресни Еспадрил

DEN 1.67
Износ

Пар на засекогаш млади жени Еспадрил има факс кожен текстура дизајниран материјал со ресни и ткаени врвови на ткаење во предниот дел. Стилот на лизгање нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантна засекогаш млади жени Еспадрил додава талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млад. Еспадрил. ФАУКС кожен текстуриран дизајниран материјал. Ткаат ткаени совети. Таскели низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите