.

.

Време и време женски каиш на глуждот Еспадрил станови

Време и време женски каиш на глуждот Еспадрил станови

DEN 1.33
Износ

Ден или ноќ, работа на игра, има нешто во врска со без напорниот стил на време и еспадрилите на Тру кои ќе ве натераат да ги достигнете за нив повторно и повторно. Стилскиот дво-парчен дизајн и ногата на пена од меморија нудат безбедно и удобно вклопување. И најдобро од сè? Тие изгледаат супер слатко со сè, од Каприс до здолништа. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; TPR Outsole. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте со прилагодлива тока на глуждот. Карактеристики на удобност : Меморија од пена од пена; Флексибилна надворешна и поставена чорап за дополнителна удобност. Еспадрил на жените со каиш на глуждот од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите