.

.

Espadrille Lace up flat in navy-ph10

Espadrille Lace up flat in navy-ph10

DEN 575.84
Износ

Подгответе се за лето со оваа симпатична забавна есдрил чипка нагоре. Соблеченото платно горе и Еспадрил го прават уникатен стил, но одличен за потоплото време. Крпајте, работи точно до големината, соблечено платно. Платно горе, Еспадрил, гумена надворешна плоча.

R

Им се допаѓа и на купувачите