.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 335.84
Износ

Станот Еспадрил од Бринли Ко е сигурно дека е омилен фан. Овој чевли има ткаенина од лесна платно со сјајни акценти и трим на Еспадрил. Овој чевли создава удобност и убавина, а со својата уникатна ткаенина, сигурно е да ја искористи вашата гардероба со малку искра. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите