.

.

Brinley Co. omensенски удобно пена Еспадрил клин

Brinley Co. omensенски удобно пена Еспадрил клин

DEN 0.67
Износ

Додадете флерт изглед на вашите ансамбли со Savir од Brinley Co. Fringe детални платно на платно и плетенка Еспадрил, даваат текстуриран изглед на плажа на оваа покачена сандала. Индоле од удобност од 4 мм ™ ги прави лесни за носење, а клин -потпетицата ви дава совршена количина на лифт. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите