.

.

Органско ветре- женски секвенци Еспадрил стан во црна боја

Органско ветре- женски секвенци Еспадрил стан во црна боја

DEN 2.67
Износ

Женски природен ветре органски-05 секвенциски чипка на ескрил е толку забавен уникатен стил. Ова е убав удобен стан за патики што може да се облече нагоре или надолу, и работи точно до големината. Доаѓа достапно во црно, сребро и злато. Секвенци; Еспадрили; Подготвена влошка; Чипка; Стан ;.

R

Им се допаѓа и на купувачите