.

.

Солидна реле за печатење на девојчето Reebok, големини 4-18

Солидна реле за печатење на девојчето Reebok, големини 4-18

DEN 0.33
Износ

Солидното печатење на Reebok Girl 7/8 нозе ќе ви бидат девојките да одат во оваа сезона. Направени од 85% полиестер и 15% спандекс, овие хеланки се направени за вашите девојки утеха, за да можете да ја испратите надвор од куќата, знаејќи дека ќе изгледа и ќе се чувствува најдобро! Без разлика дали игра спорт после училиште или се кара дома, таа нема да сака да носи нешто друго. Направено од 85% полиестер, 15% спандекс. 7/8 нозе. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите