.

.

Потомци девојки кос се играат туту фустан, големини 4-18

Потомци девојки кос се играат туту фустан, големини 4-18

DEN 191.84
Износ

Како магија, таа ќе се претвори во Ума од потомците со овој шарен фустан од косплеј. Здолништето Тул додава модерен и забавен акцент. Совршен за Ноќта на вештерките .. или кој било ден во неделата. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : здолниште со фолија од лафта со обвивка за тафта; печатење на сублимација. © Дизни, сите права се задржани. Потомците на Дизни се облекуваат фустан за девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите