.

.

Панталони со активни перформанси во Авиа со џебови, големини 4- плус

Панталони со активни перформанси во Авиа со џебови, големини 4- плус

DEN 3.33
Износ

Активните хеланки на овие девојки Авиа ќе бидат одат додека таа е во движење!. Идеално за секоја активна девојка, овие хеланки имаат странични џебови за да ги држат своите предмети безбедно, додека таа учествува во активности во текот на денот. 4-насочната ткаенина за истегнување има мека тужена завршница и влага за да ја задржи ладно и суво. Активните хеланки на „Авиа девојка“ имаат широко удобно лента за половината што останува на место додека таа се движи наоколу. Рамните споеви и помагаат да се спречи размавта и да се елиминира непотребниот најголемиот дел. Овие хеланки на „Авиа девојки“ ќе бидат одличен додаток на нејзината активна гардероба и совршено ќе се спарат со координативниот активен спортски градник на девојчињата во Авија, Худи и/или маица за изведба! Можете да изберете од најразлични опции за печатење со неверојатен материјал за бои : 88% полиестер/ 12% спандекс; Pocketебна торба : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Compression Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Завршувањето на влага помага да се одржи ладно и суво; Чувство на меко. Панталони за перформанси за девојчиња од Авиа.

R

Им се допаѓа и на купувачите