.

.

Воздушни панталони на Дозвола За Жени Модни Жени Со Висок Струк Зимски Спортски Панталони За Нозе Божиќно Печатење Обични Лабави Легини Долги Панталони Панталони

Воздушни панталони на Дозвола За Жени Модни Жени Со Висок Струк Зимски Спортски Панталони За Нозе Божиќно Печатење Обични Лабави

DEN 367.84
Износ

Дозвола Под 2 20. Доколку имате некаков проблем со испорака или услуга, слободно контактирајте не.Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Подигнување На Задникот Хеланки И Стилски Изглед : овој стил на склекови на нозете ќе ги има и нозете и стомакот додека насочената компресија создава драматична дефиниција под задниот дел, лентите за кревање ја дизајнираат вашата задна страна со невидливо држење околу задникот, Работи како градник за притискање нагоре за вашиот плен, обезбедувајќи малку подигнување. Поставување и Прилика : хеланките за жени се погодни за сите временски услови, сезони.

R

Им се допаѓа и на купувачите