.

.

Цврст резервоар за девојчиња

Цврст резервоар за девојчиња

DEN 351.68
Износ

Овој избледен слава на девојчињата за девојчиња е суштински за гардеробата на секоја девојка. Овој разноврсен и удобен резервоар со ребрести ерси е задолжително. Носете го со пар избледени славни шорцеви или поставете го под врвот или фустанот. Вие девојче ќе ги сакате овие за слојно парче или атлетско носење за време на теретана или спорт. Солиден резервоар за слава на слава : Памук/полиестер. РИБ плетено. Разноврсна и удобна. Машинско миење ладно само со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите