.

.

Капрезе Детски Кардиган Џемпер Плетени Џемпери Со Долги Ракави Копчиња Кардигани Обични Врвови Вратот На Екипажот Темно Сива 7Ј

Капрезе Детски Кардиган Џемпер Плетени Џемпери Со Долги Ракави Копчиња Кардигани Обични Врвови Вратот На Екипажот Темно Сива

DEN 351.84
Износ

Опис : Пол : Деца, Девојки Стил : Деца Девојки Екипажот Вратот Џемпер, Долги Ракави Кардигани, Type Лабава Плетени Џемпер Модел Тип : Солидна Боја : Бела, Црвена, Црна, Зелена, Жолта, Розова, Сива, Чоколада, Розова Розова, Вода Сина, Црно Зелена, Шарени Сина, Ѓумбир, Светло Виолетова, Мраз Зелена, Темно Сина, Тула Црвена, Темно Розова, Магла Сина, Карамела, Сива Зелена, Темно Сива, каки, Лисја Жолта, Лубеница Редизајз : 12-18м (80см), 18-24м(90см), 3ј(100см), 4ј(110см), 5ј(120см), 6ј(130см), 7ј(140см) (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук 5% Спандексно Деколте : Вратот На Екипажот должина : Должина на Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Долг ракав, направете ги вашите бебиња слатки и симпатични, сладок џемпер за вашата ќерка.2. Овој џемпер кардиган за девојки изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Кардиган Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Бебе Девојки Паѓаат Кардиган Џемпер, Обични Долги Ракави Плетени Џемпери, Дете Еднобојни Туника Кардигани. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Супер Меки, Удобни И Дише Мали Плетени Џемпери, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Долг Ракав, Копчиња, Врат На Екипажот, Лесен За Ставање и Полетување, Основни Едноставни Обични Џемпери За Плетење На Девојчиња За Бебиња, Пролетен Кардиган За Мали Деца. Повод-Џемперот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

R

Им се допаѓа и на купувачите