.

.

Графички резервоар за правда за правда, 3 -парчен пакет, големини XS -xl плус

Графички резервоар за правда за правда, 3 -парчен пакет, големини XS -xl плус

DEN 240.00
Износ

Забавете ја забавата со графичкиот резервоар за правда за правда, пакет со 3 парчиња. Ова забавно трио има светла, смела графика и детали од предниот дел на јазолот на избрани резервоари- совршени за стилската мода! Спарете го секој со нејзините омилени правнички хеланки за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Забавни отпечатоци и сјајна графика. Функционален џеб. Детали за вратоврска. Машина за перење. Увезени. Графички резервоар за девојчиња, 3-парчен пакет од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите