.

.

Ииним Девојки Фигура Уметничко Лизгање Фустан Балет Танц Гимнастички Туту Здолниште Трико Сала Танц Костим Темносина 6

Ииним Девојки Фигура Уметничко Лизгање Фустан Балет Танц Гимнастички Туту Здолниште Трико Сала Танц Костим Темносина 6

DEN 1.67
Износ

Комплетот Вклучува : 1 парче Танц Фустан Состојба : Ново со тагматеријал : 40% Полиестер, 40% Шифон, 20% Спандекс Местаг Бр.Препорачана Големина Должина На Предниот Дел На Половината Ракав За Јаки Length6620.5"/52.5cm22"/56cm20"/51cm9.5"/25cm10"/26.5cm17"/44cm8822"/56.5cm24"/61cm21.5"/55cm10.5"/27cm11"/28.5cm18.5"/48cm101023.5"/60.5cm26"/66cm23"/59cm11.5"/29cm12"/30.5cm20.5"/52cm121225"/64.5cm28"/71cm25"/63cm12"/31cm12.5"/32.5cm22"/56cm141427"/68.5cm30"/76cm26.5"/67cm13"/33cm13.5"/34.5cm23.5"/60cm161628.5"/72.5cm31.5"/81cm28"/71cm13.5"/35cm14"/36.5cm25"/64 см Изработени од висококвалитетен материјал, мала тежина, мек, дише и удобен за носење. Фустанот со долг ракав и стојат јака, сјајна кристал и цвет украсени, мода крпеница стил дизајн,. Стил на прсти на кука, затворање на патент одзади, лесно се става или соблекува, двослоен шифон од возбуда однадвор, полиестерски гаќи внатре. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство, ве молиме проверете го јасно, рачно миење ладно и висат суво. Погоден за секоја пригода, на пример, лизгање, навивање, сценски перформанси, надворешно носење, забавно шоу, танцување и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите