.

.

Женска Облека За Спиење Ноќница Со Долги Ракави Пижами Со Копче Надолу За Женска Ноќница

Женска Облека За Спиење Ноќница Со Долги Ракави Пижами Со Копче Надолу За Женска Ноќница

DEN 2.33
Износ

Опис : * Нов квалитет!1. Име На Производот : Дами Божиќ Нова Контрастна Боја Шиење Ноќна Облека Чиста Боја Пижами Со Големи Димензии Ноќница 2. Стил на производ : едноставен, контрастен, Европски и Американски стил,3. Материјал : памук4. Боја : мулти-боја опционално5. Удобност : удобно, дише, меко, погодно за кожата6. Состав на производот : здолниште7. Забелешка : Бидејќи станува збор за рачно мерење, ќе има грешка од 1-2 СМ. Различни монитори, постојат одредени разлики во рендерирањето на боитеопис на големина : Големина - - - ДолжинаДолжина На Градите - - - - - - - - - 90.5 см 35,6" - - - 91см 35,8" - - - - - 49см 19,3 "М - - - - 92см 36,2" - - - 96см 37,7"49.8 см 19.6 "Л93.5 см 36.7"103.6 см 40,7 "- - - - 51см 20,0 "XL - - - - 95см 37,3" - - - 111,2 см 43,7"52.2 цм 20.5"ХХЛ96.5 См 37,9" -118,8 см 46,7"-53,4 см 21,0"пакетот вклучува : здолниште : 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см.Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи.Имајте убав ден! Женската облека за спиење е изработена од памук, кој е многу мек и удобен за носење сон или низ куќата. Женска облека за спиење изработена од ткаенина што дише и е погодна за кожата, опуштеното вклопување никогаш не е тесно или стегање. Ноќницата е дизајнирана да доаѓа со пријатно пространо вклопување за дополнителна удобност. Ноќните кошули имаат тркалезен врат со 3 копчиња надолу без досадна и уникатна. 3/4 Ракав за совршено вклопување, е за опуштен секојдневен изглед и удобен за спиење. Ноќната облека е совршен подарок за вашата мајка, љубовник, пријатели На Денот На Мајката, Божиќ или нивниот роденден. Исклучително еластичност и памучна ткаенина, совршено е и за бременост. Машинско перење или миење раце, миење во ладна вода со слични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите