.

.

Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Shirt, големини 4-10

Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Shirt, големини 4-10

DEN 400.00
Износ

Вашето мало девојче никогаш не може да има премногу слатки врвови! Оваа маица за ракави на ракави од Гаранималс е совршен додаток на нејзината гардероба со својот симпатичен и чуден дизајн. Вратот на екипажот. Кратки ракави на рафли. Графички принт од предната страна; Графички вез однапред. Супер мек. 62% полиестер/ 33% рајон/ 5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за ракави за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите