.

.

Овошје на разбој девојки памучно момче кратка долна облека, 8+ гаќички

Овошје на разбој девојки памучно момче кратка долна облека, 8+ гаќички

DEN 0.67
Износ

Назад на училишни бонуси пакувања, 12 за цена од 9! Ограничена понуда за време, додека резервите траат. Овошјето на краткиот девојки на разбојот е дизајниран со дише 100% памучна ткаенина, кадифен, безжичен лента за половината и нозе покриени со мека ткаенина. Плишаниот, безобразен појас на половината е сигурен дека ќе го задржи миењето по миењето. Оваа лента за половината се наоѓа веднаш под копчето за стомакот и има помала нога за повеќе класична фитинг гаќичка. Овој асортиман вклучува комбинација на слатки отпечатоци и модерни цврсти материи. Нудејќи шарен начин да ги задоволи нејзините основни потреби за облека, овие брифинзи доаѓаат во широк спектар на големини што го олеснува пронаоѓањето на совршено вклопување за неа. И бидејќи нема иритирачки ознаки, тој не е само симпатичен, туку и крајниот во удобноста! Овошје на 100% памучна кратка гаќичка на девојчињата, 9 + 3 бонус пакет : Девојки кратки гаќички. Класично кратко вклопување. Мек, 100% памук. Целосно покритие на седиштето. Плишан, без рајски лента. Пологата на половината држи миење по миењето. Собрани отпечатоци и модерни цврсти материи. Големини : 4, 6, 8, 10, 12, 14. Бесплатна удобност. Машина за перење. Загарантирано е задоволството. Купете повеќе плод на разбој девојки.

R

Им се допаѓа и на купувачите