.

.

Шорцеви од Jerseyерси за девојчиња Ханес, 3-пакувања, големини со 4-16

Шорцеви од Jerseyерси за девојчиња Ханес, 3-пакувања, големини со 4-16

DEN 479.84
Износ

Овие удобни шорцеви се поставени за летна забава. Мекиот памук Jerseyерси се чувствува одлично против кожата . Ребрежната ткаенина опфаќа широк лента за половината-без еластична допира кожа . Цврсто двојно бод. Асортиман на бои . Inseam во инчи за XS-M 2.25, L 2.625, XL-2x 7. Достапно во удобен 3-пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите