.

.

Wonder Nation Girls Tie-Front Burty, големини 4- & Plus

Wonder Nation Girls Tie-Front Burty, големини 4- & Plus

DEN 271.68
Износ

Заколениот детал го поврзува сето тоа заедно, бидејќи обичниот стил ја исполнува целодневната удобност во ова копче што мора да го има краткиот ракав на девојчињата од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. Шири јака. Предна плоча на копчето. Џеб на градите. Манжетни кратки ракави. Плетен полите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Девојките ја плетеа кошулата со краток ракав од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите