.

.

Бесплатно собрание девојки Деним комбинезони, големини 4-18

Бесплатно собрание девојки Деним комбинезони, големини 4-18

DEN 415.84
Износ

Иконски изглед добива ажурирање. Овие комбинезони од тексас од слободно собрание се изработени во мека, дишената мешавина од памук со допир на спандекс за лесно движење. Широките, прилагодливи ленти ја обезбедуваат вклопувањето, плус пространите странични и задните џебови, оставете ја да ги искористи најважните работи во движење-добро со нашиот џемпер за ракави за ракави или лесни маички и патики за пријатно-ладно изглед што ќе го сака. Исклучиво на. Материјал : Сина : 69% памук/27% полиестер/3% рајон/1% спандекс; Бело : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : странични страни. Ракави : без ракави. Ockебови : две странични џебови; Две џебови. Карактеристики : Прилагодливи ленти за рамо на копчето. Деним комбинезони за девојчиња од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите