.

.

Деца од Garanimals Graphic Graphic и Printed Graphic и печатена маица, 3-пакувања, големини 4-10

Деца од Garanimals Graphic Graphic и Printed Graphic и печатена маица, 3-пакувања, големини 4-10

DEN 2.00
Износ

Ова трио на долги ракави од 365 деца од garanimals го надминуваат основниот со нивниот забавен дизајн и отпечатоци - совршено за училишните денови или забавно време за игра. Изработени во удобно памучно мешање, овие маици на овие девојки можат да се мешаат и да се совпаѓаат со 365 деца од фаворитите на Гаранималс, како хеланки и панталони за целосен, подготвен изглед-да! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. Fit : Редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Маици со долги ракави на девојчињата од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите