.

.

РЕБОК ДЕВОЈКИ 2-во-резервоарот, големини 4-18

РЕБОК ДЕВОЈКИ 2-во-резервоарот, големини 4-18

DEN 1.00
Износ

Овој Top Top Top Performance Top Reebok Girls 2-во-1 има удобен приврзан спортски градник. Овој резервоар е направен со меки перформанси лајт материјал, што го прави супер удобен за сите активности. Резервоарот Racerback нуди покриеност и леснотија за целодневно носење со супер стилски ленти за грб. Овој резервоар го вклучува нашето лого на Делта Делта на потписот по должината на страната. Софтанд праска од перфоманс лајт материјал. Тенк со врвот со спортски градник. Крис-крос стил. Лого на Делта Делта. 87% полиестер, 13% спандекс. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

R

Им се допаѓа и на купувачите