.

.

Костим за ноќта На Вештерките на капетанот На момчето Америка

Костим за ноќта На Вештерките на капетанот На момчето Америка

DEN 3.00
Износ

Овој Ноќта на Вештерките ако вашиот мал суперхерој сака да ги преземе лошите момци, тие можат да скокнат во овој патриотски комбинезон и да наплатат за спасување како самиот американски војник! Нема потреба од супер - војнички серум, костимот На Капетан Америка на ова дете ќе направи вашиот мал човек да изгледа исто како Капачето! Костимот вклучува комбинезон со Мотив На Американско знаме, прикачени врвови за подигање, кафеав комунален појас и маска со печатена "а". Додадете свој неуништлив штит! 2017 Официјално лиценциран марвел производ. Дете мали одговара големини 4-6. Костим за ноќта на Вештерките на капетанот Америка на момчето.

R

Им се допаѓа и на купувачите