.

.

Момчињата за деца на детското место ги појавија панталоните со чино, големини 4-16, тенок и хаски

Момчињата за деца на детското место ги појавија панталоните со чино, големини 4-16, тенок и хаски

DEN 2.67
Износ

Убав стил со допир на удобно истегнување е тука. Додадете го овој пар панталони од Чино во неговата гардероба од детското место - совршено за посебни прилики. Затворање на копчињата со поштенски мува. Д-прстен појас; јамки на појас. Џебови на страни. Детали за истегнување. 65% полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Достапно само на Интернет. Момчињата на момчињата од детското место.

R

Им се допаѓа и на купувачите