.

.

Наметка за спиење на кратки ракави на супер херој девојки

Наметка за спиење на кратки ракави на супер херој девојки

DEN 3.33
Износ

Нека вашата мала суперхеројска девојка се заморува да се преправа дека се бори против криминалот пред спиење во овој девојки за кратки ракави на девојчињата за девојчиња во DC Super Hero, владеат наметка за спиење. Направено од 100% полиестер, оваа официјално лиценцирана кошула за спиење има кратки ракави, вратот на екипажот со ребра и долга должина за да ја задржи удобната и пријатна додека спие. Сјајот на сублимацијата на ракавите и преку предниот дел ќе трепере во светлината додека игра. Шел сака да канализира Чудо од жена, Супергер и Батџер од предната графика на оваа наметка за спиење. Девојките за кратки ракави за девојки на DC Super Hero владеат наметка за спиење : 100% полиестер. Кошула за спиење на девојчињата. Официјално лиценциран производ. Кратки ракави. Сублиматорски сјај пред и ракави. Предна графичка суперхерој. Ребреста екипа на вратот. Заоблен полите. Измијте пред абење, свртете се внатре, машината измијте ладно, за да го задржите детергентот за отпорност на пламен, користете го сапун, само белило што не е хлор кога е потребно, нежен циклус, суво суво ниско, не железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите