.

.

Бебе Боди Бебе Девојки Летање Ракав Цветни Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Момче Велигден

Бебе Боди Бебе Девојки Летање Ракав Цветни Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Момче Велигден

DEN 256.00
Износ

Бебе Девојки Летање Ракав Цветни Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Бебе Боди Бебе Ромпер Момче Велигден облека 4погоден за бебе индексирање. Погоден за слатки бебиња од 0-18 Месеци. Ќе добиете боди. Дизајн : облека За Новороденчиња, толку слатки, еластични шорцеви за половината, дизајнот на долното копче на оваа облека за бебиња лесно се менува пелени. Прекрасна летна облека за бебе . Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, фотографии, празничен сон или игра и така натаму, најдобар избор за вашето бебе. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Лесна За Нега, Оваа Облека За Бебиња може да се Мие Со Слични Бои На Нежен Циклус. 95% памук. Пол : Девојки.

R

Им се допаѓа и на купувачите