.

.

Сдјма Дете Детски Ромпер Моите Родители Не Практикуваа Социјално Новороденче Смешно

Сдјма Дете Детски Ромпер Моите Родители Не Практикуваа Социјално Новороденче Смешно

DEN 3.00
Износ

Детски Ромпер За мали Деца Моите Родители Не Практикуваа Социјално Новороденче Смешен Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Материјал : Тип На Памучна Шема : должина на ракавот за Печатење : Главна Боја На Кратки ракави : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета На кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1pc Romper Големина Шема : Препорачани Agesizebustops Length0-3 Month7045cm/17.72"40cm/15.75"3-6 Month8047cm/18.50"41.5 cm/16.34"6-9 Month9049cm/19.29"43cm/16.93"9-12 Month10051cm/20.08"44.5 cm/17.52"Препорачана Возраст : 0-3месечна големина : 70биста : 45см/17.72"Врвови Должина : 40см/15.75"Препорачана Возраст : 3-6месечна големина : 80биста : 47см/18.50"Врвови Должина : 41.5 см/16.34"Препорачана Возраст : 6-9месечна големина : 90биста : 49см/19.29"Врвови Должина : 43см/16,93"препорачана возраст : 9-12месечна големина : 100биста : 51см/20,08"врвови должина : 44,5 см/17,52" мало бебе бебе момчиња девојки. Цврсти Возбудува Ромпер. Комбинезон Облека Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите