.

.

Шорцеви за велосипеди за девојчиња во Авиа, 2-пакувања, големини 4- & плус

Шорцеви за велосипеди за девојчиња во Авиа, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 3.33
Износ

Вашата активна девојка ќе се чувствува стилски и удобно додека ги носи овие шорцеви за велосипеди за компресија на Avia 2-пакет. Без разлика дали таа е да вежба, да студира од дома или да игра на отворено, таа ќе го сака вградениот стил, широк лента за половината и страничните џебови за да ги задржи своите скапоцености безбедни. 4-насочната ткаенина за истегнување има мека тужена завршница и влага за да ја задржи ладно и суво. Овие забавни 2-пакувања вклучуваат отпечатоци од камо и распрскувачи или отпечатоци од мермер и тај-боја. Бидете сигурни да ги спарите овие шорцеви со координирање на врвовите на Авиа и реверзибилните спортски градници во Авиа за идеална мешавина и изглед на натпревар! 2 пакет печатени шорцеви за велосипеди. Повлечен стил. Поширока лента за половината. Странични џебови. 88% рециклиран полиестер, 12% спандекс. Машинско миење ладно, измијте ги темните бои одделно, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, не користете некејнери, сувајте суво ниско, отстранете го навремено, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите